چگونه از چراغ‌قوه اپل واچ استفاده کنیم؟

 

با یک ویژگی کاربردی اپل واچ به راحتی می‌توانید شب را روشن کنید. اپل واچ ویژگی‌هایی عالی مثل ردیاب سلامت و حتی پخش‌کننده موسیقی را در یک ساعت هوشمند کوچک به کاربران خود ارائه می‌دهد. با این حال بسیاری از افراد نمی‌دانند که اپل واچ چراغ‌قوه نیز دارد.

 

 

ما در این مقاله از سپهر دیجیتال به شما نشان خواهیم داد که چگونه چراغ‌قوه اپل واچ و حالت‌های مختلف آن را فعال کنید. اگر شما هم اپل واچ دارید، حتما ما را تا انتهای این مقاله جذاب و بسیار کاربردی همراهی کنید.

 

به Control Center اپل واچ خود بروید.


برای فعال کردن حالت چراغ‌قوه، ابتدا باید وارد Control Center شوید. برای انجام این کار مچ دست خود را بالا بیاورید یا روی صفحه اپل واچ خود ضربه بزنید. حال صفحه را از پایین به بالا بکشید (به سمت بالا اسکرول کنید). با استفاده از انگشت خود یا Digital Crown به پایین بروید و نماد چراغ‌قوه را انتخاب کنید.

 

 

در این بخش سه حالت چراغ‌قوه برای انتخاب وجود دارد که عبارتند از:

  • نور سفید ثابت
  • نور سفید چشمک زن
  • نور قرمز ثابت

 

برای جابه‌جایی بین حالت‌های مختلف، انگشت خود را به سمت چپ بکشید. نور سفید ثابت گزینه خوبی برای زمانی است که در یک اتاق تاریک هستید. نور سفید چشمک زن برای استفاده در هنگام دویدن در شب عالی است تا دیگران بدانند که شما در جاده هستید. همچنین نور قرمز می‌تواند به حفظ دید در شب شما و در عین حال به دیدن بهتر آن چیزی که در اطراف شماست، کمک کند.

تنها لازم به ذکر است که پس از انتخاب حالت چراغ‌قوه، زمانی که صفحه نمایش رو به شما نباشد، روشن‌ترین حالت آن خواهد بود. هنگامی که صفحه را به سمت خود می‌چرخانید، نور کمی تاریک می‌شود و اپل واچ زمان را به شما نشان می‌دهد. برای خاموش کردن چراغ‌قوه دکمه Digital Crown را فشار دهید یا صفحه را از سمت بالا به پایین بکشید.

با استفاده از نکات بالا شما به راحتی می‌توانید با اپل واچ خود شب را روشن کنید. چراغ‌قوه چیزی است که ما هرگز نمی‌دانیم که چه زمانی به آن نیاز داریم. حال به لطف اپل واچ شما تنها چند ضربه با یک چراغ‌قوه خوب فاصله دارید. چه در شب برای دویدن بیرون از منزل باشید یا حتی به کمی نور اضافی نیاز داشته باشید، چراغ‌قوه اپل واچ قطعا می‌تواند برای شما مفید باشد.

شما چه ویژگی برتر دیگری را در مورد اپل واچ می‌شناسید؟ نظرات و تجربیات خود را با ما و دیگر کاربران سپهر دیجیتال به اشتراک بگذارید.