نخستین رندرهای شیائومی واچ S1 اکتیو را ببینید

 

 

حدود دو ماه قبل شیائومی در کنار گوشی‌های سری شیائومی ۱۲ از ساعت هوشمند واچ S1 رونمایی کرد. این ساعت از نمایشگر ۱.۴۳ اینچی امولد بهره می‌برد و از ۱۱۷ حالت ورزشی هم پشتیبانی می‌کند. از دیگر ویژگی‌های آن می‌توانیم به بهره‌گیری از سنسور ضربان قلب، ماژول GPS داخلی، حسگر سنجش اکسیژن خون و قابلیت پایش وضعیت خواب اشاره کنیم. همچنین نباید عمر باتری ۱۲ روزه‌ی آن را از قلم بیندازیم. حالا به نظر می‌رسد شیائومی در حال آماده‌سازی مدل جدیدی از این ساعت موسوم به واچ S1 اکتیو است که به لطف رندرهای منتشر شده، می‌توانیم به طراحی آن بپردازیم.

با سپهر دیجیتال همراه باشید.

 

بر اساس این تصاویر، به نظر می‌رسد مدل اکتیو در مقایسه با مدل استاندارد از بدنه‌ی مقاوم‌تری استفاده می‌کند. در این تصاویر شاهد بدنه‌ی فلزی و بند سلیکونی هستیم و در سمت راست بدنه هم دو دکمه دیده می‌شود. با این حال برخلاف مدل استاندارد که از دکمه‌های دایره‌ای شکل کوچکی بهره می‌برد، دکمه‌های استفاده شده برای واچ S1 اکتیو بزرگ‌تر هستند و تا حدی دکمه‌های استفاده شده برای گلکسی واچ ۴ را به یاد می‌آورند.

در لبه‌ی بدنه‌ی این ساعت ۴ کلمه‌ی Home، Sport، OutDoor و Active حک شده است. با توجه به اینکه دو مورد از این کلمات دقیقا در کنار دکمه‌های سمت راست بدنه قرار گرفته‌اند، احتمال قرارگیری دو دکمه‌ی دیگر در سمت چپ بدنه وجود دارد. با این حال با توجه به اینکه رندرهای موردنظر این ساعت هوشمند را فقط از یک زاویه نشان می‌دهند، در این زمینه با قاطعیت نمی‌توانیم صحبت کنیم.

همچنین طبق تصاویر منتشر شده، ظاهرا کاربران برای خرید این گجت می‌توانند بین سه رنگ مشکی، سفید و سرمه‌ای دست به انتخاب بزنند. در حال حاضر هنوز اطلاعات بیشتری از این ساعت فاش نشده ولی بدون شک به غیر از ویژگی‌های موجود در مدل استاندارد، با چند ویژگی جدید هم روبرو خواهیم شد.