تفاوت آیفون اکتیو و نات اکتیو چیست؟

 

اگر قصد خرید گوشی آیفون و خصوصا آیفون‌های 13 را داشته‌اید، حتماً تاکنون با اصطلاح ACTIVE و NOT ACTIVE مواجه شده‌اید؛ امروزه اکثر افراد هنگام خرید گوشی‌‌های خانواده آیفون 13 با این اصطلاح مواجه می‌شوند. شاید برای شما این سؤال پیش‌ آمده باشد که آیفون اکتیو و نات اکتیو چه تفاوتی باهم دارند؟ در این مقاله قصد داریم به تفاوت این مدل بپردازیم و راه‌های تشخیص آیفون اکتیو شده و اکتیو نشده را برای شما شرح دهیم پس با سپهر دیجیتال همراه باش دوست من.

 

 

آیفون اکتیو یعنی چه؟


کلمه اکتیو در لغت به معنای فعال است و گوشی آیفون 13 اکتیو به این معناست که آیفون مذکور از جعبه خارج شده و یک بار روشن شده و مراحل فعال سازی بر روی آن صورت گرفته شده است و دستگاه پلمپ نیست. این موضوع برای اکثر کاربران ممکن است، نگرانی‌هایی بابت عملکرد دستگاه را ایجاد کند به همین دلیل در اکثر موارد پیشنهاد می‌شود که گوشی آیفون خود را به صورت نان اکتیو یا نات اکتیو خریداری کنید تا خیالتان از بابت آکبند بودن دستگاه راحت باشد.

مطالب بیشتر: ۸ قابلیت کاربردی آیفون که باید از آن‌ها استفاده کنید

 

آیفون نات اکتیو یعنی چه؟


گوشی‌های موجود در وب سایت اپل استریت نات اکتیو هستند، این موضوع به این معناست که گوشی‌ای که قصد خریداری آن را دارید، فعال نشده است و به صورت پلمپ در اختیار شما قرار می‌گیرد و این موضوع خیال شما را از بابت آکبند بودن دستگاه راحت می‌کند. البته Not Active بودن به این معنا نیست که این محصولات فاقد کد فعال‌سازی رجیستری هستند بلکه این محصولات در صورت خریداری شدن از فروشگاه معتبر به آسانی رجیستر می‌شوند و از این بابت نیاز نیست که نگران باشید.

 

 

فروش آیفون نات اکیتو رجیستر شده در اپل استریت سپهر دیجیتال


تمامی گوشی‌های آیفونی که در سپهر دیجیتال به فروش می‌رسند اعم از آیفون 13، آیفون 13 مینی، آیفون 13 پرو مکس و آیفون 13 پرو محصولات اکتیو نشده و آکبند هستند در کنار این موضوع کد فعال‌سازی رجیستری را دارند و خیال شما می‌تواند از بابت باز نشدن پلمپ دستگاه راحت باشد و ما به هیچ وجه کالای استفاده شده را برای شما ارسال نمی‌کنیم به این دلیل که اعتماد مشتریان مهم‌ترین سرمایه ماست و با خرید آیفون از سایت سپهر دیجیتال، بدون هیچ دغدغه‌ای بابت پلمپ نبودن دستگاه و مسائل رجیستر می‌توانید گوشی مورد نظر خود را خریداری کنید.

مطالب بیشتر: 5 دلیل برای خریدن آیفون 14 پلاس (و 2 دلیل برای نخریدن)